هولوگرافیک در نمایشگاه شهر هوشمند و الکامپ

www.iranholographic.com

هولوگرافیک ایران مفتخر است در زمینه تبلیغات و رسانه اکنون در نهمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند در نمایشگاه بین المللی مشهد حضور داشته باشد.

از شما همراهان گرامی برای بازدید در تاریخ ١ تا ۴ بهمن ماه در نمایشگاه بین المللی مشهد دعوت به عمل می آوریم. مزایای بازدید ازین نمایشگاه استفاده از تخفیف های ویژه ی دستگاه های هولوگرافیک ایران

هولوگرافیک در نمایشگاه شهر
هولوگرافیک در نمایشگاه شهر
هولوگرافیک در نمایشگاه شهر
هولوگرافیک در نمایشگاه شهر

نهمین نمایشگاه شهر هوشمند با حضور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از مسئولان استانی و مدیران شهری، در نمایشگاه بین‌المللی مشهد گشایش یافت.

نهمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد که از عصر دیروز آغاز به کار کرد، تا ۴ بهمن‌ماه جاری دایر است و در این مدت فعالان و دست‌اندرکاران حوزه هوشمندسازی و فناوری‌های ارتباطی به ارائه دستاوردهای خود و تعامل با مخاطبان خواهند پرداخت.

سیدستار هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، محمدرضا کلائی شهردار مشهد مقدس و جمعی از معاونان شهرداری، مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد از چهره‌های حاضر در آیین گشایش این نمایشگاه بودند.

اتفاقات نمایشگاه

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شهرداری مشهد و آستان قدس رضوی و رونمایی از اپلیکیشن جامع شهروندی با عنوان «شهر من»، از برنامه‌هایی بود که در نخستین ساعات برپایی این نمایشگاه به اجرا درآمد.

حضور استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه فناوری‌های ارتباطی و IT از نکات قابل توجه این نمایشگاه است که امکان تعامل میان فعالان این حوزه‌ها با یکدیگر و نیز عموم شهروندان را فراهم می‌آورد.

همچنین مخاطبان می‌توانند از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه همچون ۴ کارگاه تخصصی که با احضور اساتید برجسته حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برگزار می‌شود بهره‌مند شوند.
برگزاری بیش از ۳۰ کارگاه و پنل جنبی دیگر در ایام برگزاری این نمایشگاه از جمله برنامه‌های تخصصی این رویداد فناورانه است.

گفتنی است نهمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد از ۱ تا ۴ بهمن‌ماه جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد دایر است و علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۰ جهت بازدید از نمایشگاه مراجعه کنند.

پیگیری اخبار: isna

, , , , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست اینستاگرام