پرسشهای متداول

سوالات کاربران

ابداع و ساخت دستگاه هولوگرافیک متعلق به کشور چین است و فروش آن در کشور عزیزمان توسط شرکت هولوگرافیک ایران، همراه با یک سال گارانتی معتبر می‌باشد.

تیم پشتیبانی این شرکت به کلیه مراحل فرایند خرید و فروش از زمان ثبت درخواست تا مرحله تحویل جنس به مشتری نظارت می‌کند. ثبت‌نام در هولوگرافیک ایران باعث تسهیل در پیگیری محصولات و ارایه خدمات بهتر به مشتری می‌شود.

بله، شما می‏‌توانید در هر زمان مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار کافی‌ست پس از وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید و با کلیک روی گزینه «حساب کاربری من» به صفحه‏‌ کاربری خود بروید و اطلاعات خود را ویرایش کنید.

زمانی که گزینه «رمز عبور را فراموش کرده ام» را بزنید پسورد جدیدی برای ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بله، با شماره ‏۰۵۱-۳۷۲۳۱۰۷۹ از ساعت ۱۰ الی ۲۲ تماس بگیرید. کارشناسان فروش هولوگرافیک ایران آماده ثبت سفارش مشتریان گرامی خواهد بود.

شرایط تحویل کالا از زمان ثبت سفارش، ۲۴ ساعت اداری برای همشهریان عزیزمان در مشهد و ۷۲ ساعت اداری برای هموطنان ارجمند در سراسر کشور می‌باشد. و همچنین برای تحویل کالا در زمان معین بعد از هماهنگی با خدمات مشتریان هولوگرافیک ایران ‌می‌توانید در روز و ساعتی که تعیین می‌کنید کالا‌یتان را دریافت کنید.

پست اینستاگرام